6 dobrých důvodů proč důvěřovat STŘECHÁM GERARD®

Od té doby, co náš zakladatel Lou Fisher vyrobil v roce 1957 vůbec první ocelovou střešní tašku, jsme náš výrobek vylepšili tak, aby fungoval v každém obydleném okolí.
Naše výrazné úspěchy neustále zvyšují důvěru majitelů domů. Ze zpětné vazby, kterou dostáváme v průběhu let, můžeme jasně vyčíst, proč si dávají lidé přednost střechám GERARD před jinými typy.

1

Cenově dostupná prémiová střecha

Lidé poznají prémiovou střechu a jsou často překvapeni, že celková cena střechy GERARD z lisované oceli je podobná ceně keramických nebo betonových střešních tašek, když se zohlední všechny náklady.

Více
2

Dobrý vzhled, který vydrží

Vaše střecha velkou měrou přispívá k celkovému vzhledu Vašeho domova, takže volba materiálu, který po desetiletí vypadá dobře, přispívá k hodnotě Vašeho majetku a v případě jeho prodeje.

Více
3

Lehká střecha navrhnutá s ohledem na bezpečnost při hurikánu nebo zemětřesení

Skutečnost, že je střešní systém GERARD navržen tak, aby odolal téměř všemu, je uklidňující. Střešní systém z lisované oceli GERARD je prověřený při zatížení větrem silnějším než 6 kPa.

Více
4

Střechy GERARD jsou téměř bezúdržbové

Kromě příležitostného čištění, zejména v znečištěných oblastech nebo v blízkosti lesů, nepotřebuje střecha GERARD údržbu.

Více
5

Montáž je rychlá a přesná

Střechy GERARD montují zkušení profesionální pokrývači, kteří jsou vyškoleni práci podle nejvyšších standardů. Když Vaše střecha GERARD dorazí na místo, má všechno, co je potřeba.

Více
6

Ideální pro rekonstrukci střechy

Výměna střechy s GERARDem je jednoduchá. Přiznejme si to, výměna střechy je "nechtěný nákup". Když se rozhodnete vyměnit svou vlastní, chcete to provést rychle, levně a bez cavyků.

Více
Najděte svého

Nejbližšího profesionálního pokrývače