Doporučení

Co o střechách GERARD říkají majitelé domů a pokrývači?

Stránka:
Montáž byla rychlá a přesná

Montáž byla rychlá a přesná

Mám rád střechu GERARD, přímo ji miluji! Montáž byla rychlá a přesná. S počasím jsme neměli moc štěstí, během výměny střechy celou dobu lilo jako z konve. Přesto ani v tomto období nic neprosakovalo. Od té doby jsme již “přežili“ pár silných bouřek, ale byl jsem úplně klidný, protože jsem se nemusel bát, že by snad vítr nějaké tašky odnesl! Zažili jsme i krupobití, ale ani to nemůže poškodit GERARD. Prostě se nemusíte vůbec bát, pokud máte na domě tuhle střechu.

Szilágyi Ferenc, majitel domu

Érd, Maďarsko

GERARD je pro rekonstrukci ideální

GERARD je pro rekonstrukci ideální

Tašky GERARD montujeme už více než 20 let. V posledních letech provádíme převážně výměny střech na starších domech. Zákazníci zjistili, že GERARD je pro rekonstrukci ideální, protože tašky jsou velmi odolné, ale lehké. Tak se nemusejí zabývat zpevňováním staré dřevěné střešní konstrukce. GERARD doporučuji!

Marjan Ošlak, pokrývač

Celje, Slovinsko

V naší vsi s deseti domy, Talčji Vrh, bude se střešní krytinou GERARD pokryto pět rodinných domů.

V naší vsi s deseti domy, Talčji Vrh, bude se střešní krytinou GERARD pokryto pět rodinných domů.

Jmenuji se Anton Brula a bydlím v kraji Črnomelj, který se nachází ve Slovinsku. Dne 8. června 2018 naše životy ovlivnila přírodní katastrofa. Naše domy velmi poničilo krupobití. Kroupy byly veliké až do velikosti pěsti. Kroupy za sebou zanechaly velké škody. Rozbily veškerou střešní krytinu na všech domech v obci. Vlastním dům, jehož střecha byla nově pokryta a vyhovovala moderním stavebním standardům. Krupobití uničilo nosnou konstrukci, krovy a střešní krytinu. Střecha byla rozbita a kroupy s deštěm vtrhly dovnitř domu. Nabídla se otázka, co teď. Jiného řešení, než nové střechy nepřicházelo v úvahu. Při cestě naší poničenou krajinou jsem viděl, že ani jedna střecha, pokrytá s normální střešní krytinou, nezůstala celá. Z mé střechy zbyly trosky. K jejich odvozu bylo potřeba dvou vleků za traktor. Naštěstí mne navštívil pokrývač a nabídl mi vzorek krytiny značky GERARD. Zkusil jsem do ní uhodit kladivem. Ani při silném úderu nebylo na tašce vidět žádné poškození. Taška je z profilovaného ocelového plechu. Okamžitě jsem se rozhodl, že s krytinou GERARD udělám novou střechu. Moc bych si přál, aby se také můj šestiletý vnuk cítil pod touto střechou v bezpečí. V této těžké chvíli byl můj vnuk velmi otřesen a šokován, stejně tak, jako ostatní. V naší vsi s deseti domy, Talčji Vrh, bude se střešní krytinou GERARD pokryto pět rodinných domů.

Anton Brula, majitel domu

Talčji Vrh,Slovinsko

Stránka:
Najděte svého

Nejbližšího profesionálního pokrývače

Žádost o nabídku

Pošli žádost

Vyberte svého pokrývače