6 dobrých důvodů proč důvěřovat STŘECHÁM GERARD®

Od té doby, co náš zakladatel Lou Fisher vyrobil v roce 1957 vůbec první ocelovou střešní tašku, jsme náš výrobek vylepšili tak, aby fungoval v každém obydleném okolí.
Naše výrazné úspěchy neustále zvyšují důvěru majitelů domů. Ze zpětné vazby, kterou dostáváme v průběhu let, můžeme jasně vyčíst, proč si dávají lidé přednost střechám GERARD před jinými typy.

Cenově dostupná prémiová střecha

Lidé poznají prémiovou střechu a jsou často překvapeni, že celková cena střechy GERARD z lisované oceli je podobná ceně keramických nebo betonových střešních tašek, když se zohlední všechny náklady.

Více

Dobrý vzhled, který vydrží

Vaše střecha velkou měrou přispívá k celkovému vzhledu Vašeho domova, takže volba materiálu, který po desetiletí vypadá dobře, přispívá k hodnotě Vašeho majetku a v případě jeho prodeje.

Více

Lehká střecha navrhnutá s ohledem na bezpečnost při hurikánu nebo zemětřesení

Skutečnost, že je střešní systém GERARD navržen tak, aby odolal téměř všemu, je uklidňující. Střešní systém z lisované oceli GERARD je prověřený při zatížení větrem silnějším než 6 kPa.

Více

Střechy GERARD jsou téměř bezúdržbové

Kromě příležitostného čištění, zejména v znečištěných oblastech nebo v blízkosti lesů, nepotřebuje střecha GERARD údržbu.

Více

Montáž je rychlá a přesná

Střechy GERARD montují zkušení profesionální pokrývači, kteří jsou vyškoleni práci podle nejvyšších standardů. Když Vaše střecha GERARD dorazí na místo, má všechno, co je potřeba.

Více

Ideální pro rekonstrukci střechy

Výměna střechy s GERARDem je jednoduchá. Přiznejme si to, výměna střechy je "nechtěný nákup". Když se rozhodnete vyměnit svou vlastní, chcete to provést rychle, levně a bez cavyků.

Více
Najděte svého

Nejbližšího profesionálního pokrývače