GERARD® Alpine

Technické informace  -  GERARD® Alpine

Aluminum-Zinková ocel odolná proti korozi,potažená přírodní kamennou drtí,ve spojitosti s jedinečnou strukturou GERARD se profil ALPINE neliší od ostatních profilů GERARD. Naše důvěra v kvalitu GERARD je taková,že bez obav dáváme záruku 50 let na vodotěsnost.Pro odbornou a profesionální radu kontaktujte nejbližšího pokrývače ve Vašem okolí!

GERARD® Alpine
Délky tašky
1335mm
Délka pokrytí
1250mm
Šířka pokrytí
368mm
Tašky/m²
2.18
Minimální rozteč
15° (27%)
Čistá hmotnost / taška
2.9kg

VYBERTE SVOU OBLÍBENOU BARVU

Která barva střechy bude Vašemu domu nejvíce slušet?

Stříbrná Stříbrná
Antracitová Antracitová

Naše reference
U tohoto typu střechy

Výhody

Chcete, aby střecha Vašeho domu vyčnívala mezi okolními střechami? Krytina GERARD Alpine spojuje to nejlepší z historie i současnosti – vzhled kamene břidlice, který byl běžný v alpských oblastech po celá staletí, zároveň s nejmodernější technologií výroby ocelové střešní krytiny!! Dnešní moderní střešní krytiny GERARD spojují výhody nízké hmotnosti, vysoké odolnosti proti náročným klimatickým podmínkám a krásného astetického vzhledu, který krytině GERARD poskytuje přírodní kámen! To je GERARD Alpine – speciálně pro Vás!!

Lehká a odolná proti zemětřesení

Lehká a odolná proti zemětřesení


Ušetřete peníze montáží GERARDových lehkých střešních tašek na svůj dům! V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor.

Více
Odolnost vůči větru a bouřce

Odolnost vůči větru a bouřce


Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 160 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

Více
Odolná proti sněhu a ledu

Odolná proti sněhu a ledu


V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.

Více
Odolnost proti ohni

Odolnost proti ohni


Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD je odolný vůči požáru.

Více
Odolná proti hluku

Odolná proti hluku


Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení. 

Více
Odolná proti krupobití

Odolná proti krupobití


Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm. 

Více

Záruka

50 let záruky na vlivy počasí

Střechy z lisované oceli GERARD jsou dodávány se zárukou 25 let na plnou odolnost proti povětrnostním vlivům, plus poměrně se snižující zárukou na dalších 25 let.

Podmínky záruky se mohou v určitých zemích lišit v závislosti na místních pravidlech. Přesné podmínky záruky Vám poskytne Váš místní zástupce nebo obchodník GERARD .

Záruka

GERARD ALPINE

Najděte svého

Nejbližšího profesionálního pokrývače