GERARD
Classic

Tašky GERARD Classic kombinující drzou inovaci se starobylým šarmem jsou určené pro domy, které vyžadují odvážněji a masivněji vypadající střechu.

GERARD
Diamant

Taška GERARD DIAMANT – inspirována jedním z nejtvrdších a nejodolnějších materiálů známých člověku. Šetří 10 % času při montáži a 10 % Vašeho rozpočtu.

GERARD
Heritage

Nadčasová a elegantní taška GERARD Heritage má vroubkovaný profil typický pro tradiční terakotové tašky ve Středomoří.

GERARD
Milano

Tašky GERARD Milano s hladkým, čistým a klasickým vzhledem se inspirují tradičním designem římských tašek. Jejich nadčasový profil působí sebevědomým stylem, zejména na strmých šikmých střechách.

GERARD
Corona

Taška GERARD Corona je navržena tak, aby připomínala vzhled ručně tvarovaných dřevěných tašek zdokonalených pro 21. století pomocí výhod nejmodernější technologie společnosti GERARD.

GERARD
Senator

Charakteristická povrchová úprava tašek GERARD Senator s vertikálním rýhováním představuje stylové řešení sdružující moderní a tradiční architekturu, čímž Vaší střeše dodá pevnost i charakter.

GERARD
Alpine

Nová střešní šablona inspirovaná přírodní břidlicí je typická pro střechy v alpských oblastech. Je to kombinace autentického přírodního vzhledu s bezkonkurenční mechanickou odolností a dlouhou životností krytiny GERARD.

GERARD
Eleganta

Harmonie a funkčnost nového obdélníkového profilu GERARD ELEGANTA je v souladu s dnešními požadavky po jednoduchosti a eleganci.

Pokrývačství

Doplňky GERARD

Váš domov je Váš štít

Technologie

Zjistěte, co dělá GERARD jedinečným!

Střešní systémy Gerard – Střechy připravené na změny klimatu

Střechy připravené na změny klimatu

Nejlepší řešení pro

Vyměňte střechu vašeho domova

Všechno, co jste vždy chtěli vědět o rekonstrukci střechy, ale báli jste se zeptat. test