Více než 60 let zkušeností

V roce 1957 GERARD vynalezl první střešní tašky z lisované oceli potažené kamennými šupinami na světě

V roce 1957 vynalezl zakladatel společnosti Lou Fisher, inovátor a podnikatel z Nového Zélandu, jako první na světě ocelovou střešní tašku potaženou kamennými šupinami. V příštích pěti desetiletích byla tato koncepce nadále rozvíjena pomocí špičkových technologií, což umožnilo rychlou expanzi AHI Roofing se čtyřmi výrobními závody na čtyřech kontinentech včetně evropského sídla v Maďarsku. Obchodní značka GERARD je součástí globální IKO Metals Europe NV. Naším vlastníkem je IKO Industries, podnik s nadnárodní působností zaměstnávající 3 500 lidí a celosvětově provozující 25 výrobních závodů.

Podívejte se na krátké video s naším příběhem, které by snad mohlo být i předlouhou pro Jamese Bonda!

GERARD the original since 1957

How the legend was born - the history of GERARD rooftiles

ČASOVÝ PŘEHLED INOVACÍ

Více
ČASOVÝ PŘEHLED INOVACÍ
7263_0_20170302161050.jpg

Vize

Zatímco svět, naši zákazníci a naše role se mění, jedna věc je neměnná: společnými silami budeme vždycky budovat lépe. Zjistěte si, co dělá z ocelových střešních tašek GERARD tu nejlepší volbu pro Vaši střechu.

Více

Mise

Naším posláním je poskytovat střechy odolné proti starostem, které jsou lehké, mají záruku 50 let a jsou pevné a krásné. Přečtěte si další informace o tom, jak předáváme tuto mimořádnou hodnotu zákazníkům, kteří si vyberou střechu GERARD.

Více
Mise
7297_0_20170302161423.jpg

Udržitelnost

Střecha GERARD z lisované oceli je jedním z ekologicky nejšetrnějších střešních řešení. Ocel, kterou používáme na výrobu kovových střešních tašek GERARD, je nejekologičtější materiál na světě. Přečtěte si více o naší ekologické stopě.

Více

Novinky

Jak se máme?

Děkujeme za optání. Právě teď se máme fajn. Jakmile se však u GERARDa přihodí něco zajímavého, hned Vám dáme vědět.