GERARD® Diamant

Technické informace  -  GERARD® Diamant

GERARD DIAMANT – inspirována jedním z nejtvrdších a nejodolnějších materiálů známých člověku. Naše střechy vyrábíme jako vynálezce první lisované kovové tašky potažené kamennými šupinami a světovým lídrem jsme v této oblasti již více než 50 let, takže jsme své výrobky testovali v extrémních podmínkách opravdu po celou tuto dobu. Ať už se jedná o zemětřesení na Novém Zélandu, japonskou tsunami, americké hurikány, horká léta Austrálie, mrazivé zimy na Sibiři, silné sněhové srážky nejvyšších hor Evropy, naše střechy dokázaly odolat nejsilnějším silám přírody. Nejen, že střecha GERARD DIAMANT to vydrží, chrání Vás i budoucí generace. Jeho 10% dodatečné pokrytí plochy Vám ušetří peníze tím, že zkrátíte čas a náklady na instalaci.

GERARD® Diamant
Délky tašky
1335mm
Délka pokrytí
1270mm
Šířka pokrytí
398mm
Tašky/m²
1.98
Minimální rozteč
14° (25%)
Čistá hmotnost / taška
3.03kg

VYBERTE SVOU OBLÍBENOU BARVU

Která barva střechy bude Vašemu domu nejvíce slušet?

Antracitová Antracitová
Kaštanová Kaštanová
Červená Červená
Terakota Terakota
Cihlová Cihlová
Stříbrná Stříbrná
Bordo Bordo
Černá Černá
Zelenočerná Zelenočerná
Čokoládová Čokoládová
Zelenošedá Zelenošedá
Pepřová Pepřová
Modročerná Modročerná

Naše reference
U tohoto typu střechy

Výhody

Hledáte střechu, odolnou proti větru a bouřce, lehkou, ale silnou a s estetickým vzhledem? Přišli jste na správné místo.

Lehká a odolná proti zemětřesení

Lehká a odolná proti zemětřesení


Ušetřete peníze montáží GERARDových lehkých střešních tašek na svůj dům! V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor.

Více
Odolnost vůči větru a bouřce

Odolnost vůči větru a bouřce


Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 160 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

Více
Odolná proti sněhu a ledu

Odolná proti sněhu a ledu


V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.

Více
Odolnost proti ohni

Odolnost proti ohni


Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD je odolný vůči požáru.

Více
Odolná proti hluku

Odolná proti hluku


Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení. 

Více
Odolná proti krupobití

Odolná proti krupobití


Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm. 

Více

Záruka

50 let záruky na vlivy počasí

Střechy z lisované oceli GERARD jsou dodávány se zárukou 25 let na plnou odolnost proti povětrnostním vlivům, plus poměrně se snižující zárukou na dalších 25 let.

Podmínky záruky se mohou v určitých zemích lišit v závislosti na místních pravidlech. Přesné podmínky záruky Vám poskytne Váš místní zástupce nebo obchodník GERARD .

Záruka

MONTÁŽNÍ VIDEA STŘEŠNÍCH SYSTÉMŮ GERARD EUROPE – POKLÁDÁNÍ TAŠEK

Najděte svého

Nejbližšího profesionálního pokrývače

Kontakt

Dejte nám prosím vědět, jestli pro Vás můžeme něco udělat!