Technické informace  -  GERARD® Vila

Technologie extrémní odolnosti proti povětrnostním vlivům GERARD v tradičním stylu a svěží podobě, to je krytina Vila! Tato lehká a silná střecha má nadčasový estetický vzhled, na který může být každý dům pyšný. Hledáte novou střechu? Obraťte se pro radu u nejbližšího pokrývače!

GERARD® Vila
Délky tašky
1320mm
Délka pokrytí
1250mm
Šířka pokrytí
367mm
Tašky/m²
2.18
Minimální rozteč
12° (21%)
Čistá hmotnost / taška
3.01kg

VYBERTE SVOU OBLÍBENOU BARVU

Která barva střechy bude Vašemu domu nejvíce slušet?

Antracitová Antracitová
Kaštanová Kaštanová
Červená Červená
Terakota Terakota
Černá Černá
Zelenočerná Zelenočerná
Stříbrná Stříbrná
Cihlová Cihlová
Čokoládová Čokoládová
Zelenošedá Zelenošedá
Modročerná Modročerná
Popelavá Popelavá
Žíhaná cihlová Žíhaná cihlová

Naše reference
U tohoto typu střechy

Výhody

Hledáte střechu, odolnou proti větru a bouřce, lehkou, ale silnou a s estetickým vzhledem? Přišli jste na správné místo.

Lehká a odolná proti zemětřesení

Lehká a odolná proti zemětřesení


Ušetřete peníze montáží GERARDových lehkých střešních tašek na svůj dům! V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor.

Více
Odolnost vůči větru a bouřce

Odolnost vůči větru a bouřce


Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 160 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

Více
Odolná proti sněhu a ledu

Odolná proti sněhu a ledu


V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.

Více
Odolnost proti ohni

Odolnost proti ohni


Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD je odolný vůči požáru.

Více
Odolná proti hluku

Odolná proti hluku


Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení. 

Více
Odolná proti krupobití

Odolná proti krupobití


Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm. 

Více

Záruka

50 let záruky na vlivy počasí

Střechy z lisované oceli GERARD jsou dodávány se zárukou 25 let na plnou odolnost proti povětrnostním vlivům, plus poměrně se snižující zárukou na dalších 25 let.

Podmínky záruky se mohou v určitých zemích lišit v závislosti na místních pravidlech. Přesné podmínky záruky Vám poskytne Váš místní zástupce nebo obchodník GERARD .

Záruka

Podívejte se, jak bude Váš dům vypadat se střechou GERARD!

5 jednoduchých kroků k vizualizaci Vaší střechy GERARD:1. nahrejte fotografii Vašeho domu2. Obtáhněte vaši střechu myší3. Vpište velikost střechy4. Vyberte profil a barvu podle svého vkusu5. Hotovo! Užijte si svůj dům se střechou GERARD!

Vstup do plánovače
Podívejte se, jak bude Váš dům vypadat se střechou GERARD!

MONTÁŽNÍ VIDEA STŘEŠNÍCH SYSTÉMŮ GERARD EUROPE – POKLÁDÁNÍ TAŠEK

Najděte svého

Nejbližšího profesionálního pokrývače

Kontakt

Dejte nám prosím vědět, jestli pro Vás můžeme něco udělat!