Gerard Technology

technology-eleganta

Gerard Eleganta – jednoduchý a elegantní obdélníkový tvar velmi oblíbený v dnešní době

Gerard Eleganta – jednoduchý a elegantní obdélníkový tvar velmi oblíbený v dnešní době

 

Vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům a korozi jsme dosáhli díky oceli pokryté oboustranně slitinou zinku,hliníku a hořčíku o hmotnosti 250 g/m2,která poskytuje ocelovému jádru jedinečnou ochranu. Kombinace 93,5% Zn,3,5% Al a 3% Mg,tvoří výjimečnou a stabilní ochranu,která nemá v segmentu ocelových krytin konkurenci.Speciálně tříděný kamenný granulát je aplikován tak,aby vytvořil atraktivní vzhled a zároveň poskytoval vysokou ochranu proti UV záření. Granulát,aplikovaný do akrylového laku,je ochráněn technologií tvrdého lakování složeného z minerálního pojiva a světlostálých pigmentů. Vytvrzuje se při vysokých teplotách,což zajišťuje dlouhodobou odolnost proti stárnutí střechy. Před vytvrzením v peci se nanáší vrchní vrstva z čiré akrylové glatury,která pomáhá naší krytině Gerard odolat i tomu nejdrsnějšímu prostředí,jež se na naší zemi nachází.

 

 

 

 

Složení ocelového jádra

 

Gerard Eleganta je vyrobena ze ZM250.Tato ocel je potažena slitinou,skládající se z 93,5% zinku,3,5% hliníku a 3% hořčíku . Tato úprava umožňuje,aby při ohýbání nevznikaly mikrotrhliny,zároveň je profil šablony navržen tak,aby snesl přiměřené zatížení.

Tloušťka oceli 0.50 mm
Třída oceli DX53D
Množství slitiny Zinc-Aluminium-Magnesium 250 g/㎡
Označení slitiny Zinc-Aluminium-Magnesium ZM250

Technology Eleganta

Technology Eleganta

Povrch šablony

 

Kamenný granulát je aplikován tak,aby krytina měla atraktivní vzhled a současně zvyšovala odolnost proti UV záření.Granulát je potažen světlostálými tepelně odolnými pigmenty.

Délka šablony 1305 mm
Krycí délka šablony 1260 mm
Šířka šablony 350 mm
Krycí šířka šablony 320 mm
Minimální sklon 15° (27%)
Maximální sklon 90°
Plocha šablony 0.405 ㎡
Počet šablon na ㎡ 2.47
Hmotnost/šablona 2.75 kg
Hmotnost na ㎡ 6.80 kg/㎡
Rozteč latí 320 mm

Skladba materiálu

 

Čirá ochranná vrstva: Čirá povlak ze 100% akrylové pryskyřice ochraňuje granulát proti drolení a tvoří pololesklý povrch.Zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a zlepšuje estetický vzhled.

Kamenný granulát: Pečlivě vybraný granulát chrání krytinu a vytváří atraktivní, přirozeně vypadající barvy a jeho úprava poskytuje ochranu před UV zářením.

Základní nátěr: Vysoce odolná vrstva na bázi akrylové pryskyřice,která si zachovává svoji pružnost.Spojuje granulát a chrání jádro před vodou a UV zářením.

Polyuretanová vrstva: Speciální základní vrstva,která poskytuje zvýšenou ochranu proti korozi a vytváří povrch pro lepší přilnavost základního nátěru.

Polyesterová podkladní vrstva: Tato vrstva poskytuje vysokou ochranu a odolnost spodní strany šablony.

Technology Eleganta

Technology Eleganta

Materiálová struktura

Neviditelný ochránce vzhledu Vaší střechy