GERARD odolá extrémnímu počasí. Uklidnilo Vás to?

Střešní systém GERARD je navržen tak, aby odolal téměř všemu, co změna klimatu pošle směrem k Vašemu domu.

Výjimečně silný vítr? OCHRANA GERARD je zapnuta!

Může se objevit hurikán s rychlostí 160 km/h, ale střechy GERARD odolné vůči extrémnímu počasí  se postaví i tomu!

Podívejte se na náš legendární test hurikánem. Dokáže bezpečně chránit váš domov i za těch nejsilnějších bouří. V čem tkví naše tajemství?

Jedinečný horizontální upevňovací systém GERARD.

Jedinečný horizontální upevňovací systém GERARD.

Každá taška je horizontálně přichycena na osmi různých místech silnými sponami nebo hřebíky k latím krovu, a proto je nadzvednutí větrem prakticky eliminováno. Většina ostatních krytin se spoléhá na vertikální metody upevnění, které při silném větru nemusejí zabránit zvednuté krytiny.

Zeptejte se našich pokrývačů jestli někdy museli opravovat střechu GERARD zničenou bouří.

Velké kroupa a hodně sněhu? OCHRANA GERARD je zapnuta!

Střešní tašky Gerard odolají kroupám do průměru 30 mm.

 

Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči poškození kroupami do průměru 30 mm. Dokonce ani masivní kroupa, který měří 90 mm, nemůže proniknout střechou GERARD a tak zůstává bezpečnost střechy při povětrnostních vlivech nedotčena.

 

Kromě toho je do každého profilu GERARD vestavěn potenciální zachránce života, v podobě potahu z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhové sklouznout, ale drží jej na místě, dokud se neroztaje neškodnou přirozenou cestou. GERARD odolává zatížení sněhem a při vystavení ledu nebo mrazu nedochází k žádné degradaci horního potahu!

 

Zima, led a sníh? S odolnou GERARD střechou to znamená zábavu!

A dokonce i Vaše střecha vypadá lépe bez těch ošklivých sněhových zábran!

 

Zeptejte se našich pokrývačů jestli někdy museli opravovat střechu zničenou krupobitím.

Oheň? OCHRANA GERARD je zapnuta!

Hořící dům lépe ochrání GERARD.

Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD odolává ohni protože nehořlavý ocelový materiál a povrchový potah brání i šíření plamenů. Když je každá taška bezpečně upevněna na osmi místech, není moc možností, že se střecha propadne, a kromě toho brání pronikání jisker do domu. Takže střechy GERARD prošly přísnými mezinárodními požárními testy.

Zemětřesení? OCHRANA GERARD je zapnuta!

Jakožto sedmkrát lehčí než betonové nebo pálené tašky, mohou střešní tašky odolné proti povětrnostním vlivům dokonce odolat menším zemětřesením. Existují zdokumentované případy jiných těžkých střešních výrobků, které se propadly do domů, zatímco střechy GERAD ve stejné ulici zůstaly neporušené a minimálně poškozené. Oslabené zdi snesou lehkou střechu a spojované tašky představují silnou střechu.