6 dobrých důvodů, proč věřit střechám GERARD

Dalo by se říci, že 60 let je téměř celý život. Během šesti dekád si už můžete užívat dětství, hodně se učit, vyrůstat, zakládat rodinu, hodně pracovat, mít dobré i špatné dny a možná se i bavit s vnoučaty. GERARDovi bylo vloni 60 let! Je to tedy více než 60 let, které jsme investovali do vývoje střešního produktu, kterému lidé mohou věřit za každého počasí. Tato dlouhá doba nám pomohla zlepšovat naše produkty a neustále přicházet s kreativními, inovativními nápady. Během této doby jsme se zdokonalili v tom, že jsme vám poskytli 6 dobrých důvodů, proč lze střechám GERARD důvěřovat, pokud jde o novou střechu nebo přestavbu střechy.

Proč můžete důvěřovat střechám GERARD? Zde je našich 6 důvodů:

  1. GERARD je bezpečný: Naše 50letá záruka je podpořena našimi více než 60letými zkušenostmi a inovacemi.
  2. GERARD je krásný: Střechy GERARD potažené kamenem jsou pro nás mnohem krásnější než lakované plechové střechy a mohou tak zůstat po dlouhá desetiletí bez ohledu na počasí.
  3. GERARD je silný: Připevněním každé šablony hřebíky na 8 různých bodech zůstane na svém místě. Víme, že dokáže ochránit i váš domov před hurikánem.
  1. GERARD je nenáročný na údržbu: Žádný strach, plechová střecha se při bouřkách nezlomí ani nespadne.
  2. GERARD je ideální pro přestavbu střechy: Lehké, přesné šablony umožňují rychlou a snadnou přestavbu střechy a lze je nainstalovat i na vaši stávající starou střechu.
  3. GERARD je přesný. Naši vyškolení pokrývači GERARD zaručují rychlou a přesnou montáž.

S tak spolehlivým střešním produktem není divu, že jsme se dnes stali velkou mezinárodní rodinou a světovým lídrem v plechových střešních systémech s povrchovou úpravou z kamenné drtě. Náš sortiment je rozsáhlý a stylový, nabízí sedm atraktivních profilů a úžasný výběr barev s výše uvedeným bezpečným pozadím. Nyní, když víte, proč nám věřit, si nejsme sice jisti, zda vás všechny tyto informace donutí jít s námi na pivo, ale doufáme, že vás to alespoň přiměje dozvědět se o střechách GERARD více.