Střecha na 50 let? Proč bych se měl obtěžovat?

Pes je na celý život, nejenom na Vánoce.

Dobročinné organizace pro zvířata radí lidem, aby mysleli do budoucna.A vidíme proč.

Střecha na 50 let? Proč bych se měl obtěžovat?

 

GERARD, výrobce střech již více než 60 let,radí lidem přemýšlet v dlouhodobém horizontu, protože

Střecha je na celý život, ne jenom na pár desítek let.

A víte proč?

Nová střecha je velká investice,na kterou většina z nás šetří delší dobu.Hodně lidí nemá možnost po 10 nebo 15 letech ušetřit stejnou nebo větší částku peněz. Neměli bychom udělat špatné rozhodnutí a pořídit střechu ze levnější peníze.Může dojít k tomu,že po relativně krátké době budeme muset za střechu vydat další peníze,protože neodolala vichřici, krupobití a dokonce ani UV záření. Ano,zeptejte se na to pokrývačů!

Pokud jde o ochranu, střecha je nejdůležitějším prvkem domu.Déšť,vichřice,krupobití,sníh – střecha ochrání Váš domov před nepříznivými povětrnostními vlivy a zajistí bezpečný domov..

Zároveň je nezbytným estetickým prvkem celkového designu domu. Dobře zvolený profil a vhodná barva střechy poskytne Vašemu domu stále skvělý vzhled,který si budete užívat i po mnoha letech.

Aby to tak opravdu bylo,je velmi důležité vybrat tu správnou střešní krytinu.

 

Vsaďte na odolnost a nadčasovost

Ať už plánujete novostavbu či rekonstrukci,je důležité věnovat nákupu střešní krytiny dostatek času.Jedná se o důležitou investici. A pokud si vyberete správně,Vaše střecha Vás bude bez starostí chránit po více než 50 let.To znamená,že nebudou již žádné náklady na střechu po celý život.To nezní špatně,že?

Krytina GERARD® má všechny vlastnosti,které hledáte. Je lehká,extrémně odolná,nadčasová a krásná na pohled. Jaké je její tajemství?

Krytina GERARD® je lehčí než tradiční cihlová nebo betonová krytina,protože je vyrobena z oceli s přírodním kamenem GERARD.To jí dává velmi zvláštní vlastnosti. Proč můžete této značce věřit?

Na rozdíl od některých jiných značek střešních krytin,které Vám slibují záruku delší,než je jejich firemní historie,vlastnosti GERARD nejsou jen prázdná slova.

 

Společnost GERARD Roofing Systems vyrábí střechy již vice než 60 let.

V GERARD vědí,jak vyrobit střechu,která vydrží více jak půlstoletí..

GERARD volí aluzinkovou ocel pro její dlouhodobou odolnost proti korozi.Je až osmkrát odolnější vůči korozi než pozinkovaná plechová krytina.Povlak z přírodního kamene zajišťuje krytině GERARD dlouhodobou odolnost,pevnost a životnost bez viditelných změn barvy a má i UV ochranu . Až dáte krytinu GERARD na svůj dům,budete vědět,že bez ohledu na to,jak silné krupobití bude,ocel se nerozbije.Až uvidíte unikátní 8bodovou montáž(upevnění každé šablony na 8 místech),uvědomíte si,že bezpečnost Vašeho domu žádný vítr neohrozí.

 

Střecha na 50 let? Proč bych se měl obtěžovat?

 

A přidejte k tomu 50letou záruku na odolnost vůči povětrnostním vlivům,kterou nabízejí střechy GERARD®,a můžete si být jisti,že budete mít bezpečný domov na celý život a nemusíte střechu znovu vyměňovat.

Myslete dlouhodobě a do budoucna,myslete GERARD.