Střecha snů: stylová,elegantní,černá,odolná

Přáli byste si mít elegantní černou střechu,která nabízí nejlepší ochranu Vašeho domu před extrémními povětrnostními vlivy?

Střecha snů: stylová,elegantní,černá,odolná

Obrázek: GERARD Eleganta – Střecha snů pro dnešní dobu

 

Když si pohrajeme se slovíčky,můžeme konstatovat,že tato černá je nova černá.U střešních krytin jsme pozorovali,že černá je opět velmi žádaná I v oblastech,kde tradičně převládala červená barva. A pokud jde o design,tak čím je jednodušší,tím je lepší.Dnes je velmi oceňována elegance jednoduchých tvarů. Navíc,protože spolehlivost bude čím dál víc oceňována,byla do ELEGANTY přidána i dlouhotrvající kvalita  GERARD.

Tyto trendy - spolehlivost,kvalita a odolnost – se snoubí v novém profilu GERARD Eleganta,který byl vytvořen pro naši generaci.

GERARD, výrobce lehkých,odolných a elegantních střech,které vznikly na Novém Zélandu před více než 60 lety,nyní nabízí,kromě klasických,tradičních I středomořských profilů,také tento nádherný, elegantní a modern profil.

Unikátní 8-bodový upevňovací systém krytiny GERARD odolává extrémnímu větru,silná korozivzdorná ocel poskytuje ochranu před krupobitím,jedinečný povrch krytiny Vás ochrání před silným a hlučným deštěm.Tyto vlastnosti uspokojí dnešní poptávku po krytině,která se vyrovná se všemi nepředvídatelnými extrémy počasí v podobě klimatických změn.

Až uvidíte unikátní 8-bodovou montáž (upevnění každé šablony GERARD vodorovně na 8 bodech,jak je znázorněno níže),tak budete vědět,že bezpečí Vašeho domova pravděpodobně žádný vítr neohrozí.

 

Střecha snů: stylová,elegantní,černá,odolná

Krása pro oči,klid pro srdce = GERARD Eleganta.