4 nezbytné výhody produktu pro rekonstrukci střechy

Rekonstrukce domu je důležité a náročné rozhodnutí. Na výběr je široká škála různých produktů a značek. Jedná se rovněž o komplexní projekt zahrnující nejen střešní tašky, ale i doplňky, vrstvy a se značnými náklady. Přestavba střechy proto jistě vyžaduje odborné znalosti a přípravu. Proto jsme se v GERARD rozhodli, že vám pomůžeme s některými tipy a triky, jak se správně rozhodnout. Veškeré rady vycházejí z našich více než 60 let zkušeností se střechami.

4 nezbytné výhody produktu pro rekonstrukci střechy

 

Takže pojďme na to – jaký je optimální přístup, když chcete předělat svůj dům? Jaká rizika je třeba se vyvarovat a jaké výhody je třeba zvážit?

 

JE TEŘBA DOBEŘ PROMYSLET NÁSLEDUJÍCÍ RADY

 

  • Možnosti zastřešení těžkou krytinou

Neignorujte čas a peníze navíc vynaložené na novou dřevěnou střešní konstrukci pro těžké betonové nebo keramické tašky a jejich instalaci. Keramické a betonové dlaždice se mohou také poškodit během přepravy nebo instalace. Během extrémního počasí, jako je silný vítr a kroupy, nemusí váš dům ochránit. Proto se domníváme, že tradiční těžké střešní krytiny, jako je hlína a betonové tašky, nejsou tou nejlepší volbou pro přestavbu střechy.

 

  • Možnosti zatřešení lehkou krytinou

Můžete si pořídit lehkou krytinu jako například levný asfaltový šindel, který vám může ušetřit peníze na střešní konstrukci. Přesto nevypadají tak atraktivně, jak byste si možná přáli, aby vypadaly. Mohou se také dlouhodobě poškodit s nepřízní počasí, jako jsou krupobití, silný vítr a bouře. Zatímco GERARD tomu všemu odolá, je dokonce chráněn i proti UV záření, aby zajistil nejen ochranu, ale i atraktivní vzhled vaší střechy po mnoho desetiletí.

 

JAKÉ JSOU 4 VÝHODY PRODUKTU, KTERÉ JE IDEÁLNÍ PRO REKONSTRUKCI STŘE CHY?

 

  1. Lehká váha

Možná se ani nebudete muset dotknout své stávající staré střechy. Naše moderní střešní tašky jsou 7krát (!) lehčí než tradiční keramické nebo betonové tašky. V některých případech lze novou střechu GERARD dokonce instalovat přímo na stávající střechy. Na ilustračním obrázku tohoto blogu můžete vidět krásný příklad překrytí střechy s GERARD. Ale GERARD není jen lehkost.

 

  1. Odolný

Tato pevná ocelová krytina GERARD může ochránit váš dům i pro vaše vnoučata!! Není divu, že na střechu GERARD je poskytována záruka 50 let. Můžete se ptát, jak to že naše šablony

nerezaví? Protože GERARD je na obou stranách chráněn antikorozní hliníkovo-zinkovou vrstvou. GERARD lahodí nejen oku, ale i mysli. Skutečně moderní řešení zastřešení. Možná nejlepší? Je to výzva pro vás.

 

  1. Krásná

Střechy GERARD mohou být díky svému povrchu z přírodního kamene, který pochází ze sopek na Novém Zélandu, natolik atraktivní, že ani nebudete věřit, že je to pevná ocelová krytina.

 

  1. Snadná instalace

Také díky našim lehkým střešním šablonám mohou pracovat pokrývači rychleji a vy si svou novou střechu užijete dříve.

 

Spoustu užitečných informací o rekonstrukcích střech najdete na našem webu.

 

Uvidíme se příště!