Jaká je nejlepší krytina pro přestavbu a proč?

Podzim je vhodným obdobím pro rekonstrukci střechy.
Možná to v blízké budoucnosti plánujete i vy.

Jaká je nejlepší krytina pro přestavbu a proč?

 

Rekonstrukce střechy domu vyžaduje velmi důležité rozhodnutí.

Jde o komplexní projekt s krytinou, doplňky, podstřeším a přináší i značné náklady. Na výběr je také široká škála různých produktů a značek. Přestavba proto vyžaduje odborné znalosti a přípravu.

Proto jsme se v GERARD rozhodli, že vám pomůžeme s některými tipy a triky, abyste se mohli správně rozhodnout. Veškeré poradenství vychází z našich více než 60 let zkušeností se střechami.

Tak jdeme na to –

 

JAKÝ JE OPTIMÁLNÍ PŘÍSTUP, KDYŽ CHCETE REKONSTRUOVAT SVOJI STŘECHU?

 

Zde je několik věcí, na které je třeba si dát pozor.

  • ŘEŠENÍ PRO TĚŽKÉ KRYTINY

Nemusíte vynaložit čas a peníze navíc na novou dřevěnou střešní konstrukci pro umístění nových těžkých tašek. Během přepravy nebo instalace se mohou poškodit. Mohou selhat při ochraně vašeho domu během extrémního počasí, jako je silný vítr nebo krupobití. Proto se domníváme, že tradiční těžké střešní krytiny , jako jsou keramické a betonové tašky, nejsou tou nejlepší volbou pro přestavbu střechy.

  • ŘEŠENÍ PRO LEHKÉ KRYTINY

Můžete si koupit lehkou střechu (třeba velkoformátovou nebo jiné produkty), které vám mohou ušetřit peníze na střešní konstrukci. Přesto nevypadají tak atraktivně, jak byste si možná přáli. Nemusí, v dlouhodobém horizontu, odolat  přírodním silám, jako jsou kroupy, silný vítr a bouře. Tomu ale GERARD odolá a je dokonce odolný vůči UV záření, aby zajistil nejen ochranu, ale i atraktivní vzhled vaší střechy na mnoho dalších desetiletí.

 

 

JAKÁ JE PAK NEJLEPŠÍ KRYTINA PRO REKONSTRUKCI STEŘCHY?

Zde jsou naše TOP 4 VLASTNOSTI:

 

 

1.  NÍZKÁ HMOTNOST.

Možná ani nebudete muset opravovat svou současnou střešní konstrukci. Naše moderní střešní tašky jsou 7krát (!) lehčí než tradiční hliněné nebo betonové tašky. V některých případech lze novou střechu GERARD instalovat dokonce přímo na střechu stávající. Ale GERARD není jen obyčejná krytina.

2. KRÁSNÝ VZHLED.

Díky povrchu z přírodního kamene, který pochází ze sopek na Novém Zélandu, mohou být střechy GERARD tak atraktivní, že ani nebudete věřit, že mají silné ocelové jádro.

3.ODOLNOST.

Toto ocelové jádro dokáže ochránit váš dům i pro vaše vnoučata a pravnoučata! Není divu, že na krytinu GERARD je poskytována záruka 50 let. Můžete se zeptat - jak to, že ocelové šablony nerezaví? Protože GERARD je na obou stranách chráněn antikorozní hliníkovo- zinkovou vrstvou. GERARD je příjemný na pohled, ale dodává klid i mysli. Skutečně moderní řešení zastřešení. Možná nejlepší? Je to na vašem rozhodnutí.

4. JEDNODUCHÁ

Také díky našim lehkým střešním šablonám pracují pokrývači rychleji a vy můžete svoji novou střechu mít hotovou daleko dříve.

Spoustu užitečných informací o rekonstrukcích střech najdete na našem webu. Více se  dozvíte zde

Kontakt

Dejte nám prosím vědět, jestli pro Vás můžeme něco udělat!