Která střecha je pro změnu klimatu nejlepší?

Nákup střechy je důležité rozhodnutí. Před nákupem musíte mít všechny důležité a relevantní informace.

Která střecha je pro změnu klimatu nejlepší?

 

Proto vám v GERARD nadále pomáháme s některými tipy a triky, jak se správně rozhodnout. Veškeré poradenství vychází z našich více než 60 let zkušeností s vytvářením jednoho z nejlepších střešních řešení na světě.

Potřebujete špičkovou ochranu před extrémy počasí?

Doporučujeme informovat se o širším oblasti, kde se váš dům nachází. Prudký déšť, silný vítr a krupobití jsou v dnešní době stále častějšími povětrnostními podmínkami a střecha musí být schopna vydržet a odolat ve všech ročních obdobích.

Nachází se váš dům v oblasti, kde se vyskytují extrémní povětrnostní podmínky, jako je silný vítr, prudký déšť  nebo krupobití? Střešní materiály a instalační techniky hrají klíčovou roli, když váš dům potřebuje tu nejlepší ochranu. Keramické nebo betonové dlaždice mohou být odfouknuty nebo rozbity silným větrem a krupobitím.

Která střecha je pro změnu klimatu nejlepší?

 

I když existují výjimky (např. šindele IKO),tak  jiné levné, nekvalitní bitumenové šindele mohou být vážně poškozeny, a to i jen silným UV zářením během relativně krátké doby.

Ale střešní systém GERARD je navržen tak, aby odolal téměř všemu, co může změna klimatu vrhnout na váš domov. Proč?

Protože to není jen marketingová zpráva, ale je to výjimečný a kvalitní produkt.

 

Viz příklady níže!

  • Kroupy vs GERARD
Která střecha je pro změnu klimatu nejlepší?

 

Pohled ze střechy GERARD po krupobití v Črnomelji

Dne 8. Června 2018 zasáhlo jihovýchodní oblast Slovinska krupobití s obrovskými kroupami o průměru až 10 cm. Nejvíce zdevastovaná byla obec Črnomelj, kde byly zničeny střechy více než 1700 soukromých domů a nebytových budov. Střechy GERARD se ukázaly jako odolné proti krupobití. I přes extrémní velikost krup zůstaly střechy GERARD vodotěsné; povrch střechy byl mírně deformován, ale kroupy nepronikly skrze střechu. U jiných typů střech tomu tak nebylo.

Střechám GERARD můžete věřit i při extrémních krupobitích.

 

  • Vichřice a silný déšť vs GERARD

Skutečnou pevností a odolností  našich střech za nepříznivých povětrnostních podmínek je naše unikátní metoda horizontálního upevnění. Silný vítr je nejčastější příčinou poškozených střech domů. Podle našich testů a ohlasů zákazníků dokáže naše unikátní instalační technika s upevněním na 8 bodů na dlaždici ochránit váš domov před hurikánem o rychlosti přes 160 km/h a udržet váš domov v suchu.

Která střecha je pro změnu klimatu nejlepší?

Střeše GERARD můžete důvěřovat i při extrémně silném větru. Váš domov a rodina budou chráněni.

 

Extrémní klimatické změny vyžadují extrémně odolné střešní řešení „GERARD“.

 

Více informací o výhodách střech GERARD naleznete zde .