Může být střecha krásná, pevná a přitom lehká?

Pamatujete si na televizní reklamy z 90. let o šamponu, který byl poprvé také kondicionérem? Ano, je to „Wash & Go“. Pravděpodobně to byl první šampon, který používal dnes rozšířený termín „2 v 1“. Byl to šampon a kondicionér v jedné lahvičce. Skvělý nápad, že?

Může být střecha krásná, pevná a přitom lehká?

 

Nabízí se otázka, zda nám střešní krytiny mohou nabídnout ten zvláštní komfort a výhodu spojení více výhod?

Nebylo by úžasné mít střechu, která spojuje to nejlepší ze tří klíčových výhod?

 

  1. VŠICHNI CHCEME STŘECHU, KTERÁ VYPADÁ KRÁSNĚ

Není pochyb o tom, že každý chce mít doma něco hezkého. To vysvětluje, proč jsou keramické dlaždice tak oblíbené. Betonové střešní tašky také vypadají nádherně. Ocelové střešní tašky? Není to krása, která vás napadne jako první, že? Ne každý má rád vzhled lakovaných kovových dlaždic.

  • Víte, že existuje speciální druh pevných kovových tašek, které nejsou natřeny, ale potaženy drtí z přírodního kamene ?
  • Víte, že tyto střešní tašky mohou vypadat stejně krásně jako keramické a betonové střešní tašky až do překvapivé míry tak, že nevidíte rozdíl?
  • Víte, že GERARD vyrábí tyto nádherné kovové dlaždice potažené kamenem?

 

  1. VŠICHNI CHCEME PEVNOU A ODOLNOU STŘECHU

Krásná střecha nemá žádnou cenu, pokud nedokáže ochránit váš domov. Silná a dlouhodobá ochrana je pravděpodobně to nejcennější, co může střecha poskytnout. Existují křehké střešní tašky, které se mohou rozbít během krupobití a mohou být odfouknuty silným větrem, jako jsou keramické a betonové tašky. Nebo vás mohou zklamat jiná střešní řešení, která se mohou jednoduše poškodit povětrnostními vlivy a UV zářením, jako jsou například levné nekvalitní asfaltové šindele. Prakticky nezničitelné ocelové střešní tašky, které jsou odolné proti korozi jako tašky GERARD. Vzhledem k  jejich hliníkovo-zinkovému povlaku je rez nemůže poškodit. Není divu, že GERARD nabízí 50letou záruku, kterou při koupi nové střechy žádný jiný výrobce nenabídne!!

 

  1. NÍZKÁ VÁHA JE PŘIDANÝ BONUS NAVÍC

Nízká hmotnost pravděpodobně není na seznamu vašich přání, když hledáte novou

střechu. Přiznáváme. Ale napadlo vás někdy, o kolik více peněz a stavebního dřeva je potřeba, když stavíte masivní střechu na těžké tašky, jako jsou keramické a betonové? A napadlo vás někdy, že to  všechno můžete ušetřit lehkými střešními taškami ? GERARD je pouze 1/7 hmotnosti těžkých betonových a keramických dlaždic. Počítejte!

 

Zapomeňte na 2v1!

3v1 je nový trend. Pouze od společnosti GERARD Roofing Systems.

Kontakt

Dejte nám prosím vědět, jestli pro Vás můžeme něco udělat!