Střechy odolné proti bouři a nenáročné na údržbu jsou důležitější než kdy jindy

Když začne bouřková sezóna.

Střechy odolné proti bouři a nenáročné na údržbu jsou důležitější než kdy jindy

 

Náhlý silný déšť, silný vítr a krupobití jsou v těchto dnech častou součástí zpráv. Důsledkem jsou zatékající střechy, poškozené domy a lidé, kteří naléhavě potřebují pokrývače k opravě své střechy před další bouří. Kromě toho je v poslední době obtížné sehnat pokrývače. A i když někoho najdete včas, náklady na opravu jsou spojeny s vysokou cenou.

Nemluvě o velkých budovách, panelových domech, kdy se opravy mohou ještě zkomplikovat. Výška budovy, vlastnictví a otázky odpovědnosti z ní mohou udělat špatně řešitelný problém. Nejlepší by bylo se tomu všemu společně vyhnout, ne?

 

Jak se můžeme vyhnout opravám střechy poté, co naše domy zasáhly bouřky?

 

Volbou střechy odolné proti větru a nenáročné na údržbu. Snáze se řekne, hůře pak udělá. Proč?

Protože tradiční  řešení, kdy střechy jsou pokryty nejběžnějšími krytinami, mohou mít potíže, když se potřebují vyrovnat s extrémními povětrnostními podmínkami. Těžké keramické a betonové střešní tašky mohou být rozbity kroupami a odstraněny ze svého místa silným větrem. Stejně tak lehké střechy, jako jsou asfaltové šindele, které se mohou povětrnostními vlivy poškodit natolik, že mohou vyžadovat výměnu střechy již po 10 letech.

Pokud tyto běžné typy střech mohou selhat během drsných povětrnostních podmínek, která střecha může poskytnout spolehlivou ochranu našim domovům bez ohledu na počasí?

 

Existuje střecha odolná proti bouři, o které jste možná nikdy neslyšeli.

Střechu nemusí nutně poškodit bouřky a není nutné po 15-20 letech potřeba kompletního překrytí. Existují kvalitní střechy, které vydrží 2-3 desetiletí. A co víc, existuje speciální střecha, na kterou se vztahuje záruka 50 let. Existuje více značek, které to za vás mohou udělat. Ale není jich mnoho, což vám ušetří starosti s opravou střechy po bouřkách. Nebudete si muset dělat starosti s hledáním pokrývače včas, abyste se vyhnuli dalšímu silnému dešti a hledáním správné barvy pro výměnu. Už žádné výměny rozbitých nebo spadlých tašek!

Je zde speciální střecha, která vůbec nepotřebuje opravy, protože bez poškození odolává silnému větru nebo krupobití. Korozivzdorné plechové střechy krásně pokryté sopečnými kameny to mohou udělat za vás. Společnost GERARD vyrábí tato jedinečná střešní řešení. Silný kov vám poskytuje tu nejlepší ochranu vašeho domova před kroupami. Jedinečná technika horizontálního upevnění používaná pro střechy GERAD může být odolná proti hurikánu, protože každá střešní taška je připevněna k vaší střeše pomocí 8 silných hřebíků nebo spojovacích prvků.

Tento střešní systém zajišuťje vodotěsnou střechu bez ohledu na intenzitu srážek. Tašky GERARD jsou tvarovány tak, aby vyhovovaly každému jednotlivému designu střechy a lze do nich snadno umístit příslušenství, jako jsou střešní okna, větrací otvory a trubky k anténě. Nedostatky ostatních materiálů se nejprve projeví u střešních doplňků.  Ne tak s GERARDEM.

Hledání je u konce. GERARD vám představuje střechu odolnou proti bouři a nenáročnou na údržbu.

Už žádné starosti při bouřkovém období.