Tajemná složka krásy GERARD: drť z přírodního kamene

Tajemná složka krásy GERARD: drť z přírodního kamene

 

Všichni milujeme to, co je přirozené.

Naším snem bylo vyvinout silnou, lehkou střechu, která má přirozený vzhled.

U GERARD jsou vám k dispozici tyto speciální šablony, které jsou potaženy drtí z přírodního kamene. Přírodní také znamená dobré pro životní prostředí:

Ocelové šablony GERARD jsou 100% recyklovatelné.

 

Kámen udělá 7 kroků ze svého přirozeného prostředí na vaši střechu:

1. Kamenné granule jsou vybírány podle tvrdosti a odolnosti vůči vodě, UV záření a kyselým dešťům. Poskytují jak atraktivní vzhled, tak ochranu šablony.

Tajemná složka krásy GERARD: drť z přírodního kamene

2. Kamenné granule jsou rozdrceny tak, aby splňovaly specifikace velikosti, aby se zajistilo, že přírodní kameny vypadají na vaší střeše co nejpřirozeněji.

Tajemná složka krásy GERARD: drť z přírodního kamene

 

3. Pokud nás přírodní barvy skály osloví, zachováme je a věříme, že se budou líbit i vám.

4. Když potřebujeme přidat další barvy, abyste mohli najít nejvhodnější kombinaci pro váš dům, barevné granule se vyrábějí drcením neprůhledné křemičito-hlinité metamorfované horniny. Barvicí vrstva na základní částici je tvrdý povlak na bázi minerálního pojiva a minerálních pigmentů vytvrzených při cca. 500 ˚C. Poskytuje dlouhotrvající ochranu proti stárnutí na střeše. Pečlivě vybrané tepelně odolné a UV stabilní pigmenty mají atraktivní barvy a nabízejí stálobarevný nátěrový systém.

Tajemná složka krásy GERARD: drť z přírodního kamene

 

5. Poté, co je vybrána barva a dimenzována kamenná drť, je aplikována tak, aby bylo zajištěno vynikající pokrytí celého povrchu šablony. Toto úplné, rovnoměrné pokrytí je velmi pečlivě monitorované našimi dobře vyškolenými inspektory a operátory.

6. Nakonec každé šabloně GERARD je aplikována nádherná ochranná vrstva: vrchní glazura. Jedná se o čirý lak, který byl vyvinut tak, aby poskytoval robustní povrch odolný vůči extrémním povětrnostním vlivům a zároveň minimalizoval poškození během instalace.

I když jsou čipy k dispozici v atraktivní řadě barev, mají prakticky všechny matný vzhled. Kromě toho, ačkoli je kamenná drť dobře spojena s dlaždicí základní vrstvou, tato pokračuje v tvrdnutí až šest měsíců po výrobě.

Akrylová krycí glazura nanesená na finální nátěr šablony oba tyto faktory zlepšuje .Tvrdý tenký film stéká mezi kamennou drť na základní nátěr a zasychá, tím vytváří čirý voděodolný lesk kamenné drtě.

 

Nemůžete se dočkat, až si vyberete svou oblíbenou sopečnou barvu? Přejít na: Vzorník barev GERARD